Web www.kuvava.cz si vyrábím doma „na koleně“

Na jaře roku 2013 jsem o webdesignu a programování nevěděl zhola nic. Potom jsem se rozhodl, že si naše stránky www.kuvava.cz udělám sám.

A tak současná podoba webu (zveřejněná na přelomu roku 2015 / 2016) je můj vlastní výtvor. Byl bych rád, kdyby byly naše stránky jednoduché, přehledné, funkční, rychlé a příjemné… a přitom originální… Jak na počítačích, tabletech, tak chytrých telefonech a jiných zařízeních. Ocením jakoukoliv Vaši zpětnou vazbu, návrhy, rady.

Pokud naleznete nějakou chybu nebo disfunkčnost, napište mi prosím na můj mail: urban@kuvava.cz

Další weby z mé dílny

Dosud jsem zrealizoval několik webovek pro svou rodinu a kamarády, tímto jim děkuji za trpělivost, důvěru i finanční podporu:

O jaké technologie a nástroje se opírám?

Používám vlastní ručně psané HTML kódy a CSS styly, PHP skripty a javascripty. Na mé cestě od nuly až k hotovému webu mi pomáhají:

Tímto vyjadřuji všem tvůrcům zmíněných nástrojů vděčnost za to, že mi pomáhají… a také obdiv k jejich obrovskému know how.

Kdo převezme vývoj mého webu? Máte zájem o spolupráci?

Pokud máte zájem, abych Vám také vyrobil web na míru, potom Vás možná zklamu. Mezi lety 2013 až 2015 jsem sice hodněkrát zvažoval, jestli se věnovat dvěma oborům najednou: léčitelství i webdesignu. Ale v současnosti (psáno na přelomu let 2015 / 2016) jsem rozhodnut přenechat programování zkušenějším a těm, které to skutečně naplňuje… Já se vracím plně k mystice a terapeutickému působení, kde se opírám o své dvacetileté know how a neskutečnou osobní vášeň a zanícení pro tento obor lidské činnosti.

Nějaký čas si ještě asi budu vyrábět doma sám pro sebe naše stránky www.kuvava.cz, ale pokud byste měli zájem mé stránky webdesignérsky, SEO inženýrsky a programátorsky převzít pod svá křídla a pomoci mi je vyvíjet a administrovat – ozvěte se mi prosím… :-)


Pozn.: na začátku roku 2018 vyrábím nové webovky na doméně www.jsmelide.cz – chystám se pro ně plně opustit výše zmíněné nástroje a namísto toho využít službu Webnode – uvidíme jestli a jak to klapne…

© 1996-2017, spravuje Tomáš Urban
tel: +420 / 777 790 528, e-mail: urban@kuvava.cz